Hakkımızda

Güngör & Yılmaz Hukuk Bürosu

Güngör & Yılmaz Hukuk Bürosu, Türkiye'nin önde gelen hukuk firmalarından biri olarak küçük ve büyük, yerel ve uluslararası firmalara hukuk ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Hukuk mesleğinde temel ilke güvenilir olmaktır. Bu amacı kendisine ilke edinmiş Güngör & Yılmaz Hukuk Bürosu çözüm odaklı felsefesi ile ihtilafları neticelendirmeyi amaç edinmiştir.

Hukuk Büromuz, ulusal ve uluslararası hukuki işlemler ile ilgili olarak ulusal ve uluslararası Hukuk ve Avrupa Birliği Hukuk Sistemi çerçevesinde yüksek kalitede ve ileri görüşlü sektöre özel hukuki çözümler sağlamayı kendisine hedef edinmiştir.

Çok uluslu danışmanlık şirketlerinde tecrübe edinmiş, yüksek nitelikteki avukatları ve akademisyen danışmanları ile hukuk büromuz, gerek uzun dönemli projelerde gerekse günlük işlemlerde etkin, müşteri odaklı ve yenilikçi iş çözümleri sunmaktadır.

Ticari ilişkilerin sağlıklı bir şekilde kurulması, devam ettirilmesi ve ihtilafların neticelendirilmesi konusunda hukukçulara son derece önemli görev düşmektedir. Büromuz, yerli ve yabancı bütün müvekkillerine verdiği danışmanlık ve dava hizmetleri ile yol gösterici olmaktadır.

Hukuki danışmanlığın yanı sıra, alanında tecrübeli avukatları ile her türlü ihtilafa ilişkin dava işlemleri etkin bir şekilde yürütülmekte ve tüm yargılama sürece büyük bir özen ve dikkatle takip edilmektedir.